Pic
shadow

Ailem ve Hayatım

Bu kutuda mutluluk saklı!
Bir doğumdan diğerine, bir mutluluktan ötekine hayatın mucizesi, hatırlanmaya değer tüm güzel anıları ile evinizin en müstesna köşesinde…

Pic


Bir mucizenin seyir defterleri!

Bir doğumdan diğerine, bir mutluluktan ötekine hayatın mucizesi, hatırlanmaya değer tüm güzel anıları ile evinizin en müstesna köşesinde…

Pic


Bebeğinizin ilk gününden itibaren yaşamının en özel anlarını Ailem ve Hayatım Seti ile kayıt altına alın! Büyüdüğünde sevdikleriyle birlikte bakıp onu geçmişe doğru tatlı bir yolculuğa çıkaracak bir hediye ile ona verdiğiniz değeri en güzel şekilde ifade edin.

Pic


Ailenize yeni katılan minik yavrunuz sizi nasıl sevince boğuyorsa bundan sonra onun ilk adımları, ilk kelimeleri, okula ilk başlayacağı gün yine sizin mutluluğunuza mutluluk katacak. Onun hayatındaki bu ilkler, özel anlar, sizleri de heyecana sevk edecek. Dünyaya gelmeden aylar önce başlayan mutluluk ve heyecan o büyüdükçe devam edecek. Hayatındaki ilkler ve dönüm noktaları sizler için neredeyse bir ömür boyu sürecek kutlamanın köşe taşları olacak. Ta ki kendisi de sizinki gibi sıcacık bir yuvaya sahip olup kendi evladının doğumuyla mutlu olana dek bu kutlama devam edecek. Kuşaktan kuşağa, nesilden nesle paylaşılan bu mutluluklar hatırlanmaya ve anılmaya değer güzel anlar hayatın mucizesini yansıtıyor. İşte o mucize de Ailem ve Hayatım Seti’nin sihirli kutusunda saklanıyor. 

Pic


En güzel hediye!


Yaşanılan bu heyecan ve mutlulukları hatırlatacak, bebeğinize günü geldiğinde ona verdiğiniz değeri ve size yaşattığı mutluluğu en güzel şekilde ifade edecek bir hediye; Ailem ve Hayatım Seti. Doğumundan aylar önce başlayan ve büyüdükçe devam eden heyecan ve mutlulukları kayıt altına almanıza imkân sağlayan Ailem ve Hayatım Seti ile yaşadığınız çok özel duyguları istediğiniz an hatırlayıp sevdiklerinizle paylaşabileceksiniz. Minik yavrunuz büyüdüğünde kendisinin hatırlamasına imkân dahi olmayan hayatının ilk zamanlarına ait değerlere sahip olabilecek ve sizin ona verdiğiniz önemi en güzel şekilde hissedecek. Ailem ve Hayatım Seti aileniz içinde başlı başına bir sevinç kaynağı olarak sizlere hep birlikte paylaşacağınız mutluluk dolu çok özel anlar yaşatacak.
Öte yandan Ailem ve Hayatım Seti, sevdikleriniz için de mükemmel bir doğum hediyesi. Yeni bebek sahibi olan yakınlarınız ve dostlarınızı bu sıra dışı hediye ile mutlu edebilirsiniz. 

Pic

 

Pic

 

Pic

 

Pic

 

Pic

 

Pic

 

Pic

 

Pic

 

Pic

 

Pic

 

Pic

 

Pic

 

Pic

 

Pic

 

Pic


Dekoratif kutusunda!

Ailem ve Hayatım Seti, dekoratif kutusu içinde 4 parçadan oluşuyor;
1- Foto ve CD Albümü (İçerisinde 500'e yakın fotoğraf ve cd için alan bulunuyor)
2- Kitapçık
3- Anı Defteri
4- Hatıra Bölümü (Bebeğin patiği, doğumdan sonra anne ve bebeğe takılan plastik bileklik, ilk dişi, saçı, göbek kordonu vs. saklamak için)

Kitapçık İçeriği;

AİLEM VE HAYATIM
Ailenin Soyağacı
Annenin Soyağacı
Babanın Soyağacı
Anne ve Baba
Anne ve Babanın Evlilik Anıları
Annenin Hamilelik Sürecine Ait Anılar (9 ayın ayrı ayrı sayfaları ve her ayın yapılan doktor kontrolleri)

HOŞGELDİN BEBEĞİM
Ailemize Katıldığın İlk Gün
Ailemize Katılman Hakkında Aile Bireylerinin Hissettikleri
Minik Ellerinin İzleri
Minik Ayaklarının İzleri
Astrolojin
Sağlık Durumun
Aylara Göre İlk Bir Yılın
İlk Gezmelerin
En Sevdiklerin
Bebeklik Anıların

ŞİMDİ OKULLU OLDUN
Kreşe Başladığın İlk Gün
Kreş Anıların
İlköğretime Başladığın İlk Gün
İlköğretim Anıların
Lise Eğitimi ve Anılarım
Üniversite Eğitimi ve Anılarım

İŞ HAYATIM
Mesleği, işi, sevdiği sevmediği yönleri ve anıları

BEN EVLENİYORUM
Evlilik Anılarımız ( Çocuğun anne ve babasının soy ağacı bilgileri, eşinin bilgileri, nerede tanıştıkları, evlenme teklifi, söz nişan töreni bilgileri, nikâh töreni bilgileri ve evlilik anıları)