Met Kutu Klasör Kartela

İşinize Değer Katar

Met Klasör
Baskı sonrası çözüm noktası.

Met Klasör olarak kendi uzmanlık alanımızda günden güne artan müşterilerimize etkili ve modern çözümler sunmaya devam ediyoruz.


Klasör, kurumsal klasör, öğrenci klasörleri, kartela başlığı ve çantası, kutu, özel kutu, arşiv kutuları, davetiye kutuları, gelinlik kutuları, tekstil kutuları, plaket kutuları, dön kart, ayaklı pano, restaurant menüleri, çikolata kutuları, karton çanta, ajanda kapakları tasarım ve üretiminde Met Klasör farkını siz de yaşayın!


Ürününüze özel kutu veya ambalaj tasarımına mı ihtiyacınız var? Firmamızı benzerlerinden bir adım öteye taşıyan seçkin Özel Tasarımlar Atölye’miz tam bu noktada aklınızdan ve kalbinizden geçen çözümü gerçeğe dönüştürmekle kalmıyor yepyeni fikirlerle ufkunuzu genişletiyor. Yenilikçi, sıra dışı ve çözüm odaklı tasarımlar ürününüzün değerine değer katıyor!


29 yıllık deneyimimiz, bilgi birikimimiz, istikrar ve güvendiğimiz personelimiz sayesinde çıkardığımız güzel işlerin keyfini değerli müşterilerimizle paylaşmaya devam ediyoruz. Yaptığımız seçkin işlerin altına imzamızı gururla atarken referansla gelen müşterilerimizin çokluğu bizim yine en büyük gurur kaynağımız.


Klasör ve kutu tasarımı ve üretimine dair en zor işlerin modern çözümünde Met Kutu Klasör Kartela İmalatı daima güvenebileceğiniz çözüm noktanız.